Spojujeme přirozenou krásu designu a květin

FOX Flowers

spojuje krásu a něhu květin s uměním a designem. Jsme umělecké květinářství, které citlivě reaguje na trendy a intenzivně rozvíjí osobní přání každého zákazníka.

Náš květinový ateliér v srdci Prahy vybírá květiny z českých farem, z vlastních zahrad a exotickou flóru dováží ze zahraničí. Preferujeme sortiment z ekologického zemědělství a ve stejném duchu sami o květy pečujeme.

Řezané květiny, malé dřeviny, sušené květy i vlastní FOX objekty z různých materiálů, to vše projde rukama našich floristek. Dekorujeme veřejné prostory, zdobíme svatby, vytváříme  rostlinné, květinové objekty velkých rozměrů, zabýváme se také produktovým stylingem. Pomáháme firmám dotvářet firemní identitu prostřednictvím květinové výzdoby s designovými prvky.

Na Vaše přání připravíme i drobné květinové vazby pro radost. 

Květiny hladí svou vůní a krásou naše smysly. V souladu s designem a uměleckým zpracováním tvoří trio, které Vás chytne za srdce.

Jedinečné propojení galerijního projektu FOX Gallery s floristikou nám umožňuje spolupracovat s významnými designéry a vyvíjet stále nové produkty.